ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN SEYKON RÜZGARI

Özel Seymen Eğitim Kurumları Darıca Anadolu Lisesi Öğrencileri SEYKON’la bir ilke imza attılar. Öğrencilerimizin yaratıcı düşünceleriyle ortaya koydukları çalışma, akranlarına cesaret ve özgüven aşılayacak bir programa dönüştü.

 İnovasyonun önem kazandığı dünyamızda akademik olarak oldukça başarılı öğrencilerimizin entelektüel bir birikim sergilemeleri, sadece öğrencilere değil eğitime gönül veren herkese bir ışık oldu. Dila Ağüzüm liderliğinde Anadolu Lisesi müdürü Sayın Yalçın UZUNER’in planlamasıyla sorumlu öğretmen Ali Suat Güven’in çabası; Sınıf ve branş öğretmenlerinin desteğiyle başlayan çalışma, Ece Dila Kepekli, Hazal Selen, Yusuf Burak Özdoğan, Beril Aksu, Elif Ciğerci, Aslı Akkuş ve Öykü Kılıç’tan oluşan ekiple grup çalışmasının ne denli güzel olabileceğini gözler önüne serdi. 


Dila Ağüzüm ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Sayın Yalçın UZUNER’in anlamlı konuşmalarıyla biten SEYKON, izleyenlere ‘bir kez daha’ dedirtti. Programa Seymen mezunlarından Psikolog Semih Erkan’ın katılımı ve SEYKON’ a katkısı, Seymen Ailesi’nin mezunlarıyla bağının güzel bir göstergesi oldu.