Kulüpler

TİYATRO KULÜBÜ

Lise öğrencilerimize yönelik olan tiyatro kulübünde öğrencilerimize il içinde ve dışında sahnelenen iyi, kaliteli ve uygun oyunları takip etmek, kulüpçe oyunlara gitmek ve okulu haberdar etmek faaliyetler yapmaktadır. Kulübümüz başka oyuncuları takip etmekle beraber kendi oyunculuklarını da göstermek için kendi performanslarını sergiledikleri oyunlar, piyesler ve skeçler hazırlamaktadır.

Kulübümüze Lise öğrencilerimiz katılmaktadır.


FUTSAL KULÜBÜ

Futsalın temel prensiplerini öğretmek, tekniklerini geliştirmek amacıyla kurulan Futsal Kulübü"nde, ver – kaç, adam adama savunma, alan savunması, kademe, topsuz oyun uygulamaları ve paslaşma çeşitleri öğretilerek öğrencilerin bu spor ile ilgili gerekli tüm teknik bilgileri alması, bunları uygulaması ve takım çalışması yapması sağlanmaktadır. 

 


MÜZİK VE SES EĞİTİMİ KULÜBÜ

Öğrencilerin temel ses eğitimi ve ses olgusunu kavrayabilmeleri amaçlanıp, varolan özgüvenlerini ve yeteneklerini dışarıya çıkarabilmeleri hedeflenmiştir.Orkestra çalışmaları ile de orkestra kavramı,enstrümanlar ve hangi öğrencinin hangi enstrümana yetenek ve yatkınlığı olduğunu fark edilebilmesi amaçlanmıştır.Bunların doğrultusunda beraber ve takım halinde müzikle ilgili çalışmalar yapılmaktadır.